Usługi wysokościowe

Świadczone przez  firmę Extraline usługi wysokościowe nie są standardowe. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, profesjonalny zespół, różnorodność usług i zapał do pracy. Wykonywane zlecenia zawsze łączymy z pasją do pracy na wysokościach. Jednocześnie dbamy o najwyższy profesjonalizm i zawsze dotrzymujemy umówionych terminów, utrzymując jakość wykonywanych prac na najwyższym poziomie. Właśnie dlatego jesteśmy gotowi podjąć się nawet najtrudniejszego zadania, zarówno na zlecenie firm, jak i osób prywatnych. 

 Każde zlecenie w naszej branży jest inne. Wymaga indywidualnego podejścia, ocenienia możiwości, wyliczenia kosztów pracy, materiałów etc…

Oferujemy Państwu następujące usługi wysokościowe na najwyższym poziomie:

   mycie elwacji
   mycie przeszkleń
   konserwacja elewacji
  odgrzybianie elewacji
   prace renowacyjne
   montaż wysokościowy elementów konstrukcyjnych

  montaż zabezpieczeń przeciw ptakom

   montaż kratek wentylacyjnych

  odśnieżanie dachów, zbijanie sopli
   malowanie dachów
   udrożnianie rynien
   wszelkie prace wymagające dostępu linowego

 

Gwarantujemy rzetelnie wykonywanie zadań oraz udaną współpracę na każdym etapie realizacji zlecenia. Zależy nam na dobrze wykonanej pracy, by w przyszłości loga firm, dla których pracujemy, umieszczać jako loga naszych partnerów. Dla pełnej satysfakcji z efektów, za priorytet obieramy elastyczność w działaniu oraz dopasowanie do potrzeb i wymagań Klienta. Każdą z powyższych usług wysokościowych wyceniamy indywidualnie, oczywiście bezpłatnie na terenie Warszawy i okolic. Serdecznie zapraszamy do kontaktu dla zapoznania się ze szczegółami wykonania Państwa zlecenia.