Polerowanie i usuwanie rys z szyb

W trakcie budowy czy eksploatacji budynku dochodzi do różnorodnych uszkodzeń, zarysowań, zmatowień szkła oraz zabrudzeń trudnych do usunięcia.

Zadania, które wykonujemy w ramach profesjonalnej renowacji szkła: renowacja i polerowanie szyb, renowacja okien, renowacja i mycie elewacji szklanych, kasetonów, renowacja witryn sklepowych, renowacja szyb samochodowych, usuwanie graffiti z szyb usuwanie graffiti z elewacji, usuwanie zabrudzeń, wżerów, zmatowień i przywracania stanu pierwotnej przejrzystości.

Już od kilku lat przywracamy powierzchniom szklanym ich pierwotny wygląd. Usuwanie rys z szyb jest możliwe dzięki stosowanej przez nas metody polerowania jedno- lub wieloetapowego. Stosujemy 4 wzajemnie uzupełniające się systemy likwidacji uszkodzeń:

 

GLASSRENU
Metoda sucha do rozległych zadrapań oraz wżerów (np. po graffiti)

SCRATCH HOG
Metoda wymagająca dużego doświadczenia. Jest to wieloetapowy system usuwania głębokich zarysowań.

 

GEFORCE firmy GLAS WELD
Jednoetapowy, szybki oraz uniwersalny system do usuwania wszelkiego rodzaju uszkodzeń na wszystkich rodzajach szkła.

NOVUS
Jedno lub dwuetapowy system do usuwania płytkich i średnich uszkodzeń.

 

ZABEZPIECZENIE SZKŁA
Podczas prac budowlanych i remontowych często dochodzi do uszkodzeń zainstalowanych wcześniej powierzchni szklanych. Odpryski, rysy, usterki, zmatowienia, a w najgorszym przypadku pęknięcia.

Świadczymy usługi w zakresie zapobiegania i zabezpieczenia terenu prac montażowych. Dzięki temu można uniknąć dodatkowych kosztów renowacji szkła przed oddaniem nieruchomości do użytkowania.

Nasze rozwiązania zabezpieczeniowe eliminują wszelkie potencjalne koszty naprawcze. Co w ogólnym rozrachunku wpływa na obniżenie kosztów inwestycji i oszczędność pieniędzy.

FOLIOWANIE –  to rozwiązanie które w prosty sposób pozwala oszacować koszty. Polega na zabezpieczeniu specjalistyczną folią najbardziej narażonych na usterki powierzchni szklanych – obszarów i daszków oraz innych wartościowych materiałów budowlanych.

Od dłuższego czasu pakiety okienne zyskują coraz większą popularność, a ich różnorodność pozwala na coraz szersze zastosowanie. Zapraszamy do współpracy w tym zakresie firmy zajmujące się montażem okien.

W zależności od potrzeb, można w różny sposób zwiększyć funkcjonalność szkła, stosując rozmaite rodzaje foli:

ANTYWŁAMANIOWA
chroni szybę przed stłuczeniem – pełnią również funkcje przeciwsłoneczną.

PRZECIWSŁONECZNA
jej główna funkcja to ochrona przed nagrzewaniem pomieszczeń, stanowi też barierę dla niechcianego promieniowania słonecznego.

MATUJĄCA
ma szerokie zastosowanie – wizualnie oddziela od siebie pomieszczenia, strefy etc…

DEKORACYJNA
ma zastosowanie głównie w biurach i powierzchniach handlowych. Jest pokryta warstwą antybakteryjną, nie pozostają na niej odciski palców. Dostępna jest w różnych kolorach.

DŹWIĘKOIZOLACYJNA
pozwala na tłumienie dźwięku nawet do 34 Db. Stosujemy folie kilku uznanych producentów:

Global Bruxsafoll, Classis – min przyciemniamy szyby okienne w instytucjach i mieszkaniach prywatnych oraz okna wystawowe sklepów, restauracji, pubów etc…

NAPRAWA PĘKNIĘĆ I ODPRYSKÓW
Dzięki zastosowaniu żywic naprawczych można z powodzeniem naprawić odpryski oraz pęknięcia nawet do 30 cm! Metoda ma zastosowanie przy usuwaniu defektów budowlanych, pakietów szybowych oraz szyb samochodowych.

Oferujemy polerowanie szklanych fasad biurowców i budynków mieszkalnych. Wykonujemy usługi m.in jak:

naprawa szyb okiennych,

naprawa szyb fasadowych

naprawa szyb wystawowych i ich zabezpieczenie przed uszkodzeniami etc…