Mycie elewacji

Wszystkie budynki, bez względu na materiał z którego są one wykonane, wymagają starannej troski jeżli chodzi o ich konserwacji i utrzymanie w czystości zaraz po zakończeniu budowy. Niezbędne jest również ich systematyczne odświeżanie (mycie elewacji, odgrzybianie elewacji) po kilku latach użytkowania ze względu na nieustannie powstające zabrudzenia. Na ich powstawanie ma wpływ przede wszystkim usytuowanie budynku, wilgoć otoczenia oraz rodzaj tynku elewacji. Na szczęście nawet przy dużych zabrudzeniach, można uniknąć odnawiania całej elewacji dzięki jej dokładnemu wyczyszczeniu lub odgrzybieniu. 

Radzenie sobie z powstałymi zabrudzeniami elewacji jest zadaniem, które nasza firma opanowała do perfekcji. Zajmujemy się nie tylko samym czyszczeniem i odgrzybianiem elewacji, jej konserwacją ale także myciem przeszkleń czy świetlików, czyszczeniem szybów windowych, udrażnianiem rynien etc… Wykonujemy prace zarówno na zlecenie firm, jak i osób prywatnych.

Czystość każdej powierzchni

Dzięki użyciu nowoczesnych technik i przy pomocy lin możemy umyć nawet najtrudniej dostępną powierzchnię. Staramy się, by umyte przez nas miejsca były nieskazitelnie czyste, bez śladów smug, zacieków i plam. Podczas czyszczenia elewacji, dbamy również o odpowiedni wygląd framug oraz parapetów. Używamy przy tym bezpiecznego sprzętu oraz sprawdzonych środków dla uzyskania satysfakcjonujących efektów. Dla zapoznania się z indywidualną wyceną na terenie Warszawy i okolic, zapraszamy do kontaktu. Wycena jest bezpłatna.