Mycie elewacji

Wszystkie budynki, bez względu na materiał wykonania, wymagają starannej troski zaraz tuż po zakończeniu budowy. Niezbędne jest również ich systematyczne odświeżanie po kilku latach użytkowania ze względu na nieustannie powstające zabrudzenia. Na ich powstawanie ma wpływ przede wszystkim usytuowanie budynku, wilgoć otoczenia oraz rodzaj tynku elewacji. Na szczęście nawet przy dużych zabrudzeniach, można uniknąć odnawiania elewacji dzięki ich dokładnemu wyczyszczeniu lub umyciu.

Profesjonalne mycie elewacji

Poradzenie sobie z zabrudzeniami elewacji jest niezwykle trudnym zadaniem, które wymaga dużej dokładności i bogatego doświadczenia. Właśnie dlatego nasza firma Extraline kładzie szczególnie duży nacisk na profesjonalne wykonanie usług w tym zakresie. Zajmujemy się między innymi czyszczeniem i odgrzybianiem elewacji, a także myciem przeszkleń czy świetlików oraz czyszczeniem szybów windowych. Wykonujemy prace zarówno na zlecenie firm, jak i osób prywatnych.

Czystość każdej powierzchni

Dzięki użyciu nowoczesnych technik i przy pomocy lin możemy umyć nawet najtrudniej dostępną powierzchnię. Staramy się, by umyte przez nas miejsca były nieskazitelnie czyste, bez śladów smug, zacieków i plam. Podczas czyszczenia elewacji, dbamy również o odpowiedni wygląd framug oraz parapetów. Używamy przy tym bezpiecznego sprzętu oraz sprawdzonych środków dla uzyskania satysfakcjonujących efektów. Dla szczegółowego zapoznania się z indywidualną wyceną na terenie Warszawy o okolic, zapraszamy do kontaktu.